Faydalı Bağlantılar

Ankara Yeni Nesil Depolama Aşamaları

Yeni Nesil Depolama Aşamaları bilgilendirme rehberimizle aklınızda soru işareti kalmayacak. 2007 yılından beri eşya depolama yurtdışında popüler bir hizmet oldu ve ‘self storage’ olarak adlandırıldı. Bu hizmet kentleşme ve eşya çeşitliliğinin artmasıyla bir ihtiyaç haline geldi. Dünyanın her yerinde eşya depolama fazla eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanmasına ve sigorta ile güvence altına alınmasıyla çok fazla tercih edilmeye başladı.

Buna göre bizlerde tüm standartların dışına çıkarak ankara eşya depolama hizmetimizi geliştirdik. Üstelik ankara depo kiralama uygulamamızla bu hizmeti kolaylaştırdık. Konumuza ekspertiz gönderme uygulamamız ile eşyalarınızın kütlesini hesaplayarak maliyetinizi azalttık. Üstelik nakliye araçlarımızın dorselerini bu hizmete göre uyarlayarak depo transferine uygun hale getirdik. Nano ambalaj sistemi ile eşyalarınızın eskime, nem, koku tutma gibi olumsuz etkenlerden korunmasını sağladık.

Neden mi?

Çünkü eşya depolama sadece nano ambalaj paketleme uygulaması ile güvenli hale gelebilir. Bunu tecrübe ettikten sonra tüm müşterilerimiz için bu ambalajlama sistemini uyguladık. Depo kiralama tek başına faydalı olmayacaktır. Sonuç olarak bir paketleme ve muhafaza etme yöntemine ihtiyacınız vardır. Bunu da sizin yerinize yapacak profesyoneller gerekmektedir.

İşte bizler de Yeni Nesil Eşya Depolama Aşamaları geliştirdik: 

  1. Öncelikle eşyalarınızı belirttiğiniz konumda on dakikada inceliyor fiyatlandırıyoruz.
  2. Onaylamanız durumunda eşyalarınızı paketlemesi için nano ambalaj ile paketleme ekibini konumda hazır bulunduruyoruz.
  3. Eşyalarınızı hızlıca paketledikten sonra özel depolama transfer araçlarımıza yüklüyoruz.
  4. Yapacağımız ücretsiz sigortalama ile eşyalarınızı tüm zarara karşı sigortalıyoruz.
  5. Depoya transfer araçlarımızın dorseleri eşyalarınızın yolda sarsılmaması için sabitlenmiş yükleme ve taşıma sistemine sahiptir.
  6. Güvenle eşyalarınızı depolarımıza getirdikten sonra istifleme yöntemi ile depoluyoruz.

Son olarak; Depo Eşya Saklama konusunda yetkili ve uzman ekibimiz eşyalarınızın bulunduğu konuma gelerek kısa bir ekspertiz çalışmasından sonra size eşyalarınızın nerede saklanacağı hakkında bilgiler verir. Aslında ambalaj uygulamasından, depoların temizliğine, özel depo alanlarının güvenilirliğinden sigortasına kadar doğru bilgi ve fiyat alırsınız. Üstelik Depo Fiyatları, hakkında bilgiye ihtiyacınız olursa hemen bize ulaşabilirsiniz. Hatta bölgeye özel indirimlerden faydalanabilmekte, en yakın depo tesisini özel olarak kiralayabilmektesiniz.


Tercih Depo

Ankara Eşya Depolama

Kiralık Eşya Depoları Sağlayıcı Platformu - Tercih Eşya Deposu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905365825471