Bir yerden bir yere taşınırken eşyalarınızın belli bir süreliğine depolanması size hem zaman hem de mekandan tasarruf ettirir. Gelin nasıl bir tasarruf sağlıyor inceleyelim :

1 – Taşınma Esnasında Kırılmayı Önlersiniz

Ev aramak, bulmak ve taşınmak için artık günümüzde büyük bir organızasyon yapmamız gerekiyor. Bir şehirden bir başka şehire taşınmak ise daha zorlu. Hal böyleyken taşınmadan önce eşyalarınızı taşınacak olduğunuz ile önceden depolatmanız çok faydalı olacaktır. Eşyalarınızın bulunduğu konumda sağlıklı bir şekilde paketlenir. Bu sayede taşıma firmalarının kabalığına mağruz kalmazsınız. Paketleme ve ambalajlama işleminden sonra eşyalarınız güvenle depolara transfer edilir ve siz ev bulana kadar burada muhafaza edilir.

2 – Taşınmadan Önce Eşyalarınız Toparlanmış ve Hazır Durumda Olur

Taşınma öncesi depolamanın bir diğer faydası da siz elinizi dokunmadan mevcut mahalinizdeki işlerinizi halledene kadar ankara eşya depolama hizmetimiz sayesinde eşyalarınız toparlanmış, paketlenmiş ve ambajlanmış olur. Bu haliyle depolanan eşyalarınız yeni evinize veya iş yerinize kolayca yerleşecektir. Muhafaza edilme sürecinde ise zarar görmeden sizi bekliyor olacaklar. Bir eşya depolama firması olarak her yönden kolaylık sağlayan hizmetlerimizi deneyin.

3 – Siz Bir Ev veya Ofis Bulana Kadar Eşyalarınız Güvende Olur

Ankara’da fazla büro eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Depolarımız size özel anahtar ve şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Dilediğiniz lokasyondan eşyalarınız güvenli bir şekilde teslim alınarak depolarımıza transfer edilir ve saklanır. Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz şekilde bir düzen vardır. Ankara Depo Kiralama sistemleri Ankara’nın en ayrıcalıklı deposunda profesyonel ekibimizle yönetilmektedir. Depo denildiğinde akla ilk gelen firma Tercih Depo olmuştur. Sigortalı depolama alanlarında eşyalarınız siz geri alana kadar güvenle depolanacaktır. Mekanınız hazır olduğunda bize ulaşarak konum bilginizi vermeniz yeterli olacaktır. Eşyalarınızın depolarımızdan çıkışı yapılarak yeni mekanınıza teslim edilir.

4 – Taşınma Esnasında Eşyalarınız Temiz Kalır

Eşyalarınız paketlenmeden önce isteğiniz üzerine temizlenerek paketlenir. Eşyalarınızı korumak veya deha sonra kullanım için saklamak günümüzde en önemli sorun haline geldi. Bizler de bu sorunlara çözüm olması amacıyla büyük bir alanda depolarımızı hazırladık. Müşterilerimizin kendine özel olan bölümleri rahatlıkla kullanabilmesi için şifreli depolama sistemlerimiz hazırdır. 7/24 koruma ve güvenlik sağlayarak eşyalarınızı koruyoruz. Depolama esnasında eşyalarınızın kırılmasını veya bozulmasını önlemek için asansörlü otomatik transfer sistemi kullanıyoruz. Daha sonraki süreçte eşyalarınızı sizin seçmiş olduğunuz Depo bölümüne istifliyoruz. Dilediğiniz zaman kendi özel deponuzu ziyaret ederek kiraladığınız süre boyunca yeni eşya ekleyebilir, mevcut olan eşyanızı çıkarabilirsiniz. Daha sonraki kullanımınız için eşyalarınız depomuzda hazır bulundurulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir