Kiralık Depo

Kiralık Depo
Ankara Kiralık Depo ve Fiyatları
Kiralık Depo ve Fiyatları Hakkında Güncel Bilgiler İçin Sayfamızı İnceleyin. Eşya Deposu Kiralama Konusunda Yardıma İhtiyacınız Varsa Bize Ulaşın. Kısımlarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşın. Her türden eşyaya göre depolarımız bulunmaktadır. Hemen Bir Depo Kirala : 05365825471 – 05539713249

Alan Boyutu Farketmeksizin Depolama
İhtiyacınız olan en küçük veya en büyük alanı kiralayın, tüm eşyalarınız ekibimiz tarafından garantili bir şekilde paketlenecektir.

1- Materyal Toplama ve Depo Transferi: Kutu, koli ve ambalaj malzemesine (ör., Köpük nakliye malzemeleri, kabarcık ambalajı, ambalaj kağıdı veya çarpmaya karşı keçe kullanımı- ihtiyacınız olduğunu düşündüğümüz miktarda araçlarımızda hazır bulundurulmaktadır.

2- En Uygun Boyutlara Depo Masrafının Azaltılması İçin Küçültme: Mümkünse, kolay istifleme için eşit boyutlu kutular kullanıyoruz. Fazla yerden tasarruf etmeniz için eşyalarınızı en uygun boyutlara küçülterek depoluyoruz.

3- Envantere Transfer: Öğelerinizin bir envanter listesini hazırlıyoruz. Güvenli, bölmeli ve özel anahtarlı depolarımıza transfer ederek orada depoluyoruz.

4- Eşyalarınızı Depolamak İçin Transfer Aşaması: Eşyalarınızın zemini koruyucu örtü ve yıpranmaya karşı malzemelerle hazırlanır. Eşya Depolamada en önemli kuralımız hazırlık aşamasıdır.Eşyalarınız araçlarımızdan dikkatli bir şekilde profesyonel transfer ekibimiz tarafından indirilerek belirlenen depo alanına yerleştirilir.

5- Eşya Depolama Nem ve Rutubetten Korunur: Neme karşı korumak için depolama öğelerinizi 2×4 tahtalara veya paletlere yerleştiriyoruz. Herhangi bir beton zemin soğuk ve nemli olabilir. Dolayısıyla önlemini zemin örtücüler ile alıyoruz. Takibi aşamasında ise ilaçlama, kontrol ve temizlik ekibimiz tarafından yürütülmektedir.

6- Eşyalarınızın Depoya Girişi: Depolama alanınızı planlıyoruz. Sıklıkla erişmeniz gerekebilecek öğeleri birimimizin ön bölümlerine yerleştiriyoruz. Bu sayede eşyalarınıza 7/24 erişebilirsiniz.

7- Eşya Depolamada DİKKAT Unsurları: YANICI şeyler (örn. Boya tineri, benzin, mazot veya boya- saklamak, depolamak şirket kurallarımız gereği yasaktır. Yanıcı veya patlayıcı risk taşıyan hiç bir unsuru depolarımızda saklamayız.
8- Kiralık Eşya Depolarına Erişim: Daha kolay erişim için koridorlarımız depolama birimlerimizin ortasındadır.  Hava sirkülasyonuna izin vermek için duvarlar ve eşyalarınızın arasında küçük bir boşluk bırakıyoruz. Hem dilediğiniz eşyaya kolayca erişebilmenizi hemde korunmasını sağlayarız.
9- Eşya Deposunda Yığma Tekniği: Eşyalarınızın çeşidine göre değişen yığma tekniği alandan tasarruf etmenizi sağlar. Örneğin tekstilde kullanılan ip, kumaş veya değersiz triko gibi toptan malzemelerinizi yığma tekniği ile depolarımızda saklayabilirsiniz.

10- Sağlam Ankara Akıllı Depolar: Akıllı Depolarımızın 50-100 kilo alacak kadar geniş olduğundan emin olun (her akıllı depoya çok fazla eşya yığmamanızı öneririz- .
11- Eşya Depolarken İçerik Listeleme: Depomuza transferi yapılan eşyalarınızı teslim alırken listeliyoruz; kutularınızı veya paketlerinizi numaralayıp ve bant ile etiketliyoruz. Sonrasında depo envanterimize kaydını sağlıyoruz. Sistemli depolama tekniğimiz yurtdışında kullanılan en doğru tekniklerdir. Türkiye’de ilk defa Depo tarafından kullanılmıştır.
12- Kırılabilir Eşyalarınızın Depolanması: Değerli bardak, vazo, biblo, yemek takımları, züccaciye eşyaları gibi kıymetli ve kırılgan eşyalarınız tek tek sarılarak numaralı kolilerde istiflenir. Depolarımızın hassas eşya bölümünde saklanmak üzere güzelce depolanır. Gözünüz bu sayede arkada kalmaz. Resimler ve aynalar kartona sarılır, “KIRILIR” olarak işaretlenir ve sonunda istiflenir.

13- Ev Eşyası Deposu Kiralama: Çekmeceli veya çekmecesiz mobilyalar, ofis mobilyaları, bahçe mobilyaları, resimler, ıvır zıvır, çini, gümüş eşyalar, küçük eşyalar, vb. için depolama yerleri olarak ayrılmış ekstra bölümlerimiz bulunur. Kırılmayı önlemek için bu tür eşyalarınızı özenle sararak muhafaza ediyoruz.

14- Çeşitli Eşya Depolama Kiralık: Daha büyük cihazlar battaniyeler, havlular, masa örtüleri ve giysiler için mükemmel “ambalaj kutuları” oluştururuz. TV’leri ve diğer elektronik cihazları özenle zede almayacak şekilde ambalajlayıp arka kısımlara depolarız.

15- Birlikte Depolanan Metaller: Kürekler, çapalar, tırmıklar ve hortumlar boş çöp kutularında birlikte saklanabilir. Ekstra tenekeleri iç içe istifleriz. Bahçe malzemeleriniz veya fazladan dış alan malzemelerinizi saklamanın en iyi yolu.

16- Koltuk ve Mobilya Depolama:  ( Ev Eşyası Deposu Kiralık – Kanepeler veya koltukları, ticari olarak kullanılmış fakat artık değiştirilmiş sinema sandalyeleri, işletme bekleme salonu oturakları gibi eşyaları da depoluyoruz. Minderleri ambalaj ile sararak, kanepelerin üzerine yerleştiririz. Bu sayede güvenle depolanırlar.

17- Ağır Eşyaların Depolanması : Döşemeli mobilyaların üzerine keskin veya ağır nesneler koymayız. Ağır eşyaların ayrı kısımları vardır. Depolarımız ağır eşyaları depolamak için de ayrı bir metod kullanır. Zarar görmeyecek şekilde istiflenen ağır eşyalarınız daha sonra kolayca çıkarılabilir olması için kısımlara ayırarak depolanır.

18- Metal Eşyaları Depolama: Paslanmayı önlemek için metalden yapılmış bisiklet, metal masa, alet vb. Eşyaları makine yağıyla silerek depoluyoruz. Çizilme paslanma veya çürümeye karşı metal eşyalarınıza özel kısımlarda saklıyoruz. Metal Eşya Deposu kiralamak artık çok kolay.

Depo Kiralama konusunda yardıma ihtiyacınız varsa buradayız.

Başa dön tuşu

Tıkla Ara