Fazla Malzemelerinizi Bir Depoda Muhafaza Edin  –  Fazla eşyalarınızı muhafaza etmenin yollarından yayınlarımızın tümünde bahsediyoruz. Ankara Depo Kiralama yöntemi ile bir eşya deposu kiraladığınızda kıymetli eşyalarınız bu depolara getirilmeden önce sayımı yapılarak, paketleme işlemi ile barkodlanır. Daha sonra ankara sigortalı eşya depolama servisi ile güvence altına alınır. Ankara Eşya Paketleme servisi ise eşyalarınızı paketleyerek depolarımıza transfer edilmek üzere nakliye araçlarımıza yerleştirir.  Konuşulmayan kalmasın diye depoların avantajlarından da bahsedelim istedik. Bir depo kiraladığınızda içerisinde muhafaza edeceğiniz eşyalarınız hangi koşullarda saklanıyor bunlardan bahsedelim;

Ankara Eşya Depolama hizmetimiz fazla malzemelerinizi eşyalarınızı veya özel eşyalarınızı nasıl muhafaza ediyor?

Kiralamış olduğunuz depolama tesisimizdeki bölümler 12 m2 lik alanlardan oluşmaktadır. Bu alanlara paketlenmiş ve ambalajlanmış olan eşyalarınız istiflenir. Depo alanlarının kapıları çelik kilit sistemi ile korunmaktadır. Bu sayede güvenliği iki kat daha artırılmş olur.

Günlük temizliği ve havalandırması yapılmış olan eşyalarınız güvenle siz geri alana kadar saklanacaktır. Haşerelere karşı haftalık olarak depolarımız ilaçlanıyor ve temizlik ekibimiz tarafından günlük olarak temizleniyor. Bu sayede eşyalarınız daha uzun süre muhafaza edilmiş oluyor.

Ankarada bir eşya deposu kiralamak için bize ulaşabilir, ankara eşya deposu servisi ve ankara eşya depolama ekibi ile bağlantı kurun daha fazla sorunuz varsa cevaplansın ….

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir