Evrak Depolama

Evrak Deposu, Evrak Depolama – Evrak Depo ; Hertürlü depolama hizmetleri için hizmetinizdeyiz. Ayrıca ; Kamu ve özel sektörde kurulmuş yada kurulacak olan tüzel ve gerçek kişilere ait eşyalar evraklar ofis malzemeleri gibi her türden eşya depoluyoruz. Kurum ve kuruluşların önemli evraklarını depolama sistemimiz evraklara özel kutu ve dosyalar ile yapılır. Özel evrak depolamada kullanılan raflarımız çelik dosyalama sistemli özel ünitelerimizde saklanmaktadır.

Evrak Depolama

Eşya Deposu firmasıyız. Tüm eşyalarınızı özenle depoluyoruz. Evraklarınız, dosyalarınız, ofis malzemeleriniz bizimle güvende. Sigortalı Ankarada Evrak Depolama Tercih Depo güvencesiyle
saklanmaktadır. Kaliteli , Güvenilir ve Uzman kadromuz ile Siz değerli müşterilerimize titizlik ile hizmet etmekten mutluluk duyarız… akıllı depo

Evrak Depolama – Eşya Deposu ile Evrak Depolama

Başkent Ankara’nın güvenilir ve kaliteli firması olmaktan her zaman gurur duymaktayız. Türkiye’de daha önce yaygın olmayan evrak depolama hizmetinde en iyisiyiz.

Depolama Hizmeti Garantili ve Sigortalı Eşya Ofis Depolama 

Başkent Ankara’da Depolama ve Nakliye Firması Garantili ve Sigortalı Eşya Depolama olarak Depolama İşini zirveye taşıdık. Ankara Evrak Depolama ve önemli dosya depolama işlerinizde bir telefon kadar yakınız.

Dosya Depolama Özellikleri

  • Evraklarınızı ve Dosyalarınızı Paketleme Ankara Depolama ’nın iyi eğitimli ve deneyimli personeli , Ankara Tercih Depo tarafından sağlanan kutularda Dokümanınızı ve Dosyalarınızı hazırlayacak, sıralayacak, barkodlayacak, paketleyecek ekipmanlar bulunur.
  • Tüm dökümanlar veya evraklar sırasıyla arşivlenir.

Evrak Paketleme

  • Toplama ve Saklama – Dokümanlarınız ve Dosyalarınız , güvenli saklama için güvenli bir şekilde toplanır ve taşınır. Ankara Depo’un veritabanında benzersiz bir dizin oluşturma sağlayan çelik dolaplarına istiflenir.
  • Alma – Belirli güvenlik ve gizlilik süreçlerini izleyerek, Ankara Depo’nun  web tabanlı sistemini e-postayla gönderebilir veya depodaki belirli Belgeleri veya Dosyaları istemek için kullanabilirsiniz .
  • Ankara Dosya Depolama saklama döngünüzü yönetir ve kullanılmayan Belgeler ve Dosyaların  yenilenme zamanı geldiğinde size bilgi verir .

Evrak Depolama

  • Depolama Hizmetin de 2016 yılından bugüne En iyi ve En Güvenli olmayı başardık. Ankara Evrak Depolama Hizmetlerinde buradayız.
  • Etkin olmayan belgeleriniz veya etkin belgeleriniz olsun ve şirketiniz sürekli olarak ek alana ihtiyaç duyduğunu, daha iyi güvenli ve gizlilik, erişilebilirlik, yerel küresel kurallara düzenlemelere uygunluk, belgelerin uzun vadeli korunması için zorluk hissettiğinizi bilerek çalışıyoruz.

Evrak Deposu Kiralık

  • Dosya Depolama Güvenli Belgesi Depolama ve Yönetim Hizmetleri cevap olacaktır.
  • Depolamadaki tüm Belgeler ve Dosyalar gizlidir, Belge Depolama gelişmiş barkod sistemi, rasgele ayırma ve bilgi ayrımı ile anonim olarak tutulur. Güvenlik de ölçeklenebilir ve Evrak Depolama Belgelerinizi ve Dosyalarınızı aldığında kimlik doğrulama işleminin bir bölümünü gerçekleştirirsiniz.
  • Verimli – Artık eski Belgeleriniz ve Dosyalarınız için yer ayırmak veya yanlış yerleştirilmiş dosyaları bulmaya çalışmak yok. Tek tek dosyaların kataloglanması ve barkodlanması. Arşiv içeriği hakkında ayrıntılı bilgi sağlar ve depolama ve taşıma sırasında tüm Belgelerin ve Dosyaların tam konumlarının izlenmesini sağlar.
evrak-depolama
evrak-depolama
Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905365825471