Eşyalarınız Depolanırken Monte ve Demonte Süreci  – Aslında en çok sorulan sorulardan biri eşyalarınız depolara transfer edilirken taşıma esnasında zarar görmemesi için yapılan monte ve demonte sürecinin sağlığıdır. Çünkü eşyalarınızın sökülmeden depolanması çok tercih edilen bir seçenek değil. Neden mi?

  • Eşyalarınızın depolanmadan önce tüm parçalarının söküldükten sonra paketlenerek sağlıklı biçimde sarılıp depolanması yerden tasarruf etmenizi sağlayacaktır.
  • Demonte halinde paketlenen eşyalar uzun süre yıpranmadan saklanır.
  • Sökülmüş ve paketlenmiş olan eşyalarınız nem rutubet gibi dış etkenlerden korunacaktır.
  • Demonte halde paketlenerek taşınan eşyalarınız taşınma esnasında kesinlikle zarar görmeyecektir.
  • Taşıma esnasında kolaylık sağlayacak zamandan tasarruf ettirecektir.
  • Güvenli depolama imkanı sağlayacaktır.

Tercih Depo’da siz eşyalarınızı geri teslim alırken tüm eşyalarınız montaj ekibimiz tarafından kurularak teslim edilmektedir. Ankara Depo Kiralama hzmetimizde eşyalarınızın depolanması süreci tüm montaj ve demontaj uygulamaları dahildir.

Eşyalarınızın güvenle saklanması ve depolanması mobilyalar gibi kırılgan materyallerin sökülerek paketlenmesi en sağlıklı depolama işlemidir.

Ankara Eşya Depolama firması olan Tercih Depo tesislerinde muhafaza ettiği tüm eşyalarınızı özenle paketleyerek depolamaktadır.

İnsanlar bazen ev değişikliği, tadilat, bazen iş veya eğitim gibi nedenlerle fazla fakat önemli gördüğü eşyaları saklayabilmek gibi ihtiyaçlar doğrultusunda eşya depolama hizmetine başvuruyor. Akıllarında ise en önemli soru işaretlerinden biri de eşyalarının güvende olduğunu bilmek.

Buna göre depolama esnasında eşya demonte haline getirilirse, paketlenmesi ve ambalajlanması kolaylaşacaktır. Hem de uzun süreli muhafaza edilebilecektir.

Bizler eşya depolama hizmeti alacak ve depo kiralaması yapacaksak, eşyalarımızın rutubetten uzak kalması için yerle, yani zeminle temas edip etmediği en önemli konudur. Eşya depolama hizmeti alırken, depolama için kullanılan paketler yerle teması kesmesi ve hava alan yapıları sayesinde eşya depolama hizmeti için en uygun materyallerdir. Bu materyallerin kullanılması ise eşyalarınızın de-monte hale getirilmesi ile mümkündür.

Ankara’nın en büyük eşya depolama ve depo kiralama firması olan “Tercih Depo” tüm eşyalarınızın güvenle depolanması sürecinde monte ve demonte işlemini profesyonel ekibi ile yapmaktadır. Sağlıklı bir şekilde parçalara ayrılan eşyalarınız tüm elemanları ile birlikte kolayca paketlenmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir