Eşyalarımızı zaman zaman muhafaza etmek için depolar tercih ederiz. En başında sorgulamaya başladığımız konu bir depo bulmak olacaktır. Bunun yanı sıra bireysel depoların zorlukları bir hayli kafa karıştırıcı masrafları ve sorunları beraberinde getirecektir.

Eşya Depolamak İçin Kiralık Depolarımız Burada Tıklayınız

Depo kiralamak veya kiralık bir depo bulmak kolay fakat ya yerleştirme ve muhafaza edilirken harcadığınız zaman ve emek neler olacak hiç düşündünüz mü ?

Dünyanın binbir türlü haline şahit olurken Covid 19 ( Korona Virüs ) gibi bir pandemiye denk gelmekle beraber insanlık olarak en zorlu süreçten geçiyoruz. Bu salgın binlerce işletmenin kapanmasına, milyonlarca insanın köylerine veya beldelerine yerleşme çabasına sebebiyet verdi. Bununla beraber depolama ihtiyaçları inanılmaz bir talebe şahit oldu.

Sektör olarak bir dönem tesislerimizde boş yer kalmadı ve işletmelerin ticari malzemelerini üzülerek depolamak zorunda kaldığımız günler oldu.

Tekstilden kozmetiğe, mobilyadan market ürünlerine tüm ticari eşyaları tesislerimizde pandemi sürecinde muhafaza ettik.

Depo Hizmeti firmamız tarafından uzun yıllardr verilen güvenli ve garantili hizmetin adıdır. Ankara Sigortalı eşya deposu  sağlıyoruz. E Depolama ihracat veya ithalat ile uğraşan müşterilerimizin tercih ettiği hizmettir. Mallarınızı depolamak için de özel alanlar gerekir. Bunu net şekilde sağlıyoruz. Ankara Kiralık Depo arıyorsanız bize ulaşın. Her bölgeden ankara ilimize transfer yapılmaktadır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir