Birinci sınıf düzenli depolama tesisi fazla eşyalarınızın depolanması için kullanılan en uygun alanlardır. Eşya depolama firması olarak depolama tesisimizde yüzlerce ayrı gurupta eşyalar bulunmaktadır. Depo tesisi için düzen en çok önemsediğimiz ve titizlikle başardığımız en önemli kriterimizdir.

Özellikle ev eşyası depolama konusunda temiz ve düzenli depo tesisi ilaçlama ve havalandırmaya tabiidir. Haftalık olarak haşerelere karşı ilaçlama ve neme karşı havalandırma yapılmaktadır. Aslında depolara transferden önce eşya paketleme esnasına önem veririz. Çünkü iyi paketlenen eşyalar uzun süre güvenli depolarda muhafaza edilebilmektedir.

Depolanan eşyalar sigortalı olduğu halde saklama koşulları yine de önem arz eder. Çünkü eşya saklamanın sanatı olduğuna inananlardanız. Neden mi? Gelin birlikte inceleyelim:

  • Depo tesisinde muhafaza edilen eşyalarınız öncelikle özenle paketlenmektedir.
  • Taşıma esnasında zarar görmemesi için araçlarımızın dorselerinde bölmeler oluşturulmuştur ve seyir esnasında eşyalarınız sürtünme veya çarpma gibi sorunlarla karşılaşmaz.
  • Taşımadan sonra eşya depolama uzmanlarımız bize teslim edilen eşyalarınızı numaralandırarak kısımlarına yerleştirir.
  • Kusursuzca yerleştirilen eşyalarınız hemen sigortalanarak güvence altına alınır.
  • Sigortalı eşya depolama hizmeti verilen kısımdaki tüm eşyalar kayıtlarımıza işlenir.
  • Bulunduğu süre boyunca tesisimizde kısımlar haşerelere karşı düzenli olarak ilaçlanır.
  • Eşyalarınızın muhafaza edildiği süre boyunca bulunduğu kısımın temizliği yapılır.
  • Düzenli olarak havalandırılan kısımlar sürekli eşya muhafazaya hazırdır.

Uzun lafın kısası eşya depolama konusunda uzmanız. İşimizi profesyonel olarak yaparız. Eşyalarınızı telim aldıktan hemen sonra siz geri alana kadar kusursuzca muhafaza ederiz.

Böylece israfı önlemek amacıyla başlattığımız fazla eşya depolama kampanyaları çok sayıda geri dönüş aldı. Eski eşyalarınızı uygun fiyatlara depoladığınızda onları kaybederek zarar etmemiş olursunuz.

Depolarımızda muhafaza ettiğimiz kıymetli ev eşyalarınız bir yazlık eşyası, öğrenci eşyası veya tayin durumlarında konulacak yer sıkıntısı yaşadığınız durumda olabilir. Bu gibi durumlarda eşyalarınızı emanet etmek isteyeceğiniz güvenli depolar arıyor olabilirsiniz. Bireysel depo kiralayarak hem mülk kirası hem temizlik hem de aidatlar, elektrik su faturaları fazla maliyetlere sebep olmaktadır. Kolayca eşyalarınızı bu tür maliyetler olmadan güvenli depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Şimdilik sağlıklı günler dileriz.

Ankara Eşya Depolama 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir