Depo İçin En Uygun Fiyatlar ve ÖzelliklerEşya Deposu mu ArıyorsunuzKiralık Depo Fiyatları ve Özellikleri

Depo Fiyatları

Depo Fiyatları Eşya Deposu Maliyetleri ve Özelliklerinden bahsedecek olursak fiyatlar depoların boyutlarına göre farklılıklar gösterecektir.

Depo Fiyatları, Eşya Deposu Fiyatları Depo Kiralama Maliyetleri ve Kiralık Depoların Özellikleri

Depolamış olduğununuz alana istiflenecek olan malzemenin miktarı ve ayrıca aldığınız ambalaj hizmetine bağlı olarak da fiyatlar değişir.

  • Mini Eşya Deposu olarak adlandırılan 10 m2 lik alan fiyatı : 400 TL
  • Midi Eşya Deposu 12 m2 lik alan fiyatı : 600 TL
  • Maxi Eşya Deposu olan ve 14 m2 lik alan kiralama fiyatı : 800 TL

Mini Eşya Deposu Özellikleri

Daha çok 1+1 eşyalarınızın istiflenebileceği kapalı alandan oluşur. Çelik kilit sistemi ile korunmaktadır. Burada muhafaza edilen eşyalarınız ambalajlanmış şekilde duvarlara temas ettirilmeden olabildiğince az yer kaplayacak şekilde istiflenmiştir.

Mini depolarda saklayacağınız eşyalarınızın şunlar olabilir;

Mini parça mobilyalar, çeşitli ufak malzemeler, kırılacak eşyalarınız, mutfak eşyaları, yatak veya yorgan gibi çeşitli materyaller. Çoğunlukla ev eşyası işaret ediliyor olmasına karşılık, av malzemelerinizi, ticari eşyalarınızı, büronuzu, dosya arşivlerinizi, bisikletinizi veya atv nizi de depolayabilirsiniz. Tek başına bir araç kapasitesi de mümkündür. Bir otomobil tek başına depolanabilir.

Midi Eşya Deposu Özellikleri

2+1 Ev eşyalarınız, büro eşyalarınız veya paröa eşyalarınızın depolanabileceği güvenli, orta boy alanlardan oluşur. Tesisimizin herhangi bir bölümünde muhafaza edebileceğiniz eşyalarınızın kaplayacağı alan da göz önünde bulundurularak özel bölümler oluşturulmuştur. Bu alanın en fazla m2 olarak genişliği 12 m2 olabilmektedir. Olabildiğince fazla sayıda eşya depolayabilmeniz için personelimiz düzenli istifleme yöntemi ile eşyalarınızı bu depoya özenle yerleştirecektir.

Midi depolarda muhafaza edeileceğiniz eşya çeşitleri;

Özel aracınız tek başına depolanabilir. Ev eşyalarınız (2+1 ev eşyası genellikle tam olarak yerleşmektedir.) depolanabilir. Parça kıymetli eşyalarınız tahmini olarak 10 parça eşyaya kadar sığdırılabilmektedir. Atv, motorsiklet veya ticari eşyalarınız, mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, kıymetli kırılacak eşyalarınız, hurda vb. parça malzemeleriniz depolanabilir.

Maxi Eşya Deposu Özellikleri

3+1 veya 4+1 Ev eşyalarınız, büro eşyalarınız veya paröa eşyalarınızın depolanabileceği güvenli, büyük boy alanlardan oluşur. Tesisimizin herhangi bir bölümünde muhafaza edebileceğiniz eşyalarınızın kaplayacağı alan da göz önünde bulundurularak özel bölümler oluşturulmuştur. Bu alanın en fazla m2 olarak genişliği 14 m2 olabilmektedir. Olabildiğince fazla sayıda eşya depolayabilmeniz için personelimiz düzenli istifleme yöntemi ile eşyalarınızı bu depoya özenle yerleştirecektir.

Maxi depolarda muhafaza edeileceğiniz eşya çeşitleri;

Kamyon vb. veya özel aracınız tek başına depolanabilir. Ev eşyalarınız (3+1 – 4+1  ev eşyası genellikle tam olarak yerleşmektedir.) depolanabilir. Parça kıymetli eşyalarınız tahmini olarak 20  parça eşyaya kadar sığdırılabilmektedir. Atv, motorsiklet veya ticari eşyalarınız, mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, kıymetli kırılacak eşyalarınız, hurda vb. parça malzemeleriniz depolanabilir.

 

 

 

 

Depo Ankara

Depo Kiralama hizmetlerinde öncü olan tercih depo, eşya depolama, ev eşyası depolama veya ofis eşyası depolama hizmeti vermektedir. Paketleme, taşıma ve depolama uzmanı olan Tercih Depo Merkez Ankara hizmetinizde !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bizi Ara : 05539713249