İndirim!

Ankara Ev Eşyası Depolama

(2 müşteri incelemesi)

900.00  700.00 

Ev Eşya Deposu Kiralama Hizmetinde Nakliye ve Ambalaj Hizmeti Dahil Değildir. Lütfen Depo Sorumlumuzdan Detaylı Bilgi Alınız. Tüm Depolarımız Sigortalı ve Garantilidir. 

Depo Kiralama İçin Bizi Arayın : 0553 971 32 49 – 0537 944 59 06 

 

219 adet stokta

Ankara Ev Eşyası Depolama Yöntemleri ve Kiralık Depo Özellikleri Hakkında Önemli Bilgiler

Ankara Ev Eşyası Depolama konusunda en tecrübeli ekibimizle tanışın ve fazla eşyalarınızın depolanması için yardım alın.

Ankara Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve koli depolama … Ankara Evden Eve Nakliyat Bölgesinde eşya depolama hizmeti sunan köklü bir firmayız.

Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve koli depolama gibi tüm depo ihtiyaçlarınız için hijyenik ve korunaklı depolarımız ile sizin hizmetinizdeyiz.Yurt dışı görevi, ev tadilatı, ev bulamama ve sıkışma gibi durumlarınızda size destek olabilmek için depolama hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın ne olacağını artık düşünmeyin.. Bizler ev eşyalarınızı sizin için depolama merkezlerimizde özel olarak saklıyoruz.  Sizi iyi anlayan ve her türlü taşıma ve depolama ihtiyaçlarınızı anlayan profesyonel müşteri temsilcileriyle hizmet veriyoruz.Güvenli, temiz ve kapalı depolama tesislerimizde eşyalarınızı dışarıdan gelebilecek olumsuzluklardan koruyoruz.Gecec gündüz kamera sistemi ve kişiye özel kilitli bölümlerle eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Üstelik paketleme ve taşıma hizmetini de gerçekleştiriyoruz..

ANKARA EV EŞYA DEPOLAMA İLE ZAMANDAN VE PARADAN TASARRUF EDİN.

Eşya Depolama ihtiyacınız olduğunda fazla eşyalarınızın yaşattığı sıkıntı söz konusudur. Eşya depolama için öncelikli yapmanız gereken sigortalı bir depo seçmek olmalıdır. Evinizde, ofisinizde veya iş yerinizde fazla eşyalarınızın depolanması konusunda yardımcı olabiliriz. Her türden eşyalarınız temiz güvenli ve sigortalı depolarımızda muhafaza edilmektedir.

Eşya depolama birçok avantajlar sunar. İlki güvenliktir. Eşyalarınızın bulunduğu konumdan ayrılacağı düşünüldüğünde erişilebilir depolara transferi aklınızda soru işareti yaratmayacak. Çünkü depolarımız 7/24 kamera sistemi ile gözetim altındadır. Eşyalar çalındı mı, yangın ya da sel gibi bir durum oldu mu, maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyalarınıza zarar geldi mi? gibi düşüncelere aklınızın takılmasından kurtulursunuz.

ev-esyasi-depolama
ev-esyasi-depolama

Özellikle farklı bir şehirde öğrenim görecekler ya da görev alacaklar, uzun süreli olarak tatil planı hazırlayanlar ve iş için yurt dışına çıkması gerekenler ev eşyalarını güvenle eşya depolama şirketimize teslim edebilirler. Maliyeti oldukça düşüktür. Siz evde ya da iş yerinizde yokken sırf eşyalarınız için yüksek kira bedeli ödemekten kurtulmak isterseniz ev eşyası depolama şirketimiz bu aşamada sizlere maliyet avantajı sağlamaktadır.

Fazla Ev Eşyalarınızı Depolayın

Evde ya da iş yerinizde bulunan fazla eşyaları çöpe atmak yerinde güvenli bir ortamda saklayarak ilerleyen zamanlarda değerlendirmek için eşya depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yeni evleneceksiniz evinizi tadilatı sürerken veya ev arama sürecindeyken beğendiğiniz ev eşyaları indirimden almak istiyorsunuz fakat eşyalarınızı depolamak için yeterli alana sahip değilseniz sizlere güven ve maliyet açısından avantajlar sağlayan firmamızı tercih edebilirsiniz.

EŞYA DEPOLARINDA NELER DEPOLUYORUZ?

Küçük ölçekli dağıtım merkezi ürünlerinizi Ev ve ofis eşyalarınızı Fuar ekipmanlarınızı Yazlık- kışlık lastiklerinizi Depo bölümünüzün anahtarı sadece size teslim edilir. Sizden başkası bu bölümü açamaz. Depolarımız kamera sistemiyle 7/24 izlenir. Eşyalarınız olumsuz hava koşullarından etkilemez.

Sevecen ve anlayışlıyız. Bizimle çalışmaktan memnun olacaksınız. Kiralık artrepolar kullanılmayan eşyaların saklandığı, depolandığı alandır. Kiralık depo  dükkan malzemelerinizi depolamak için bize ulaşabilirsiniz. Ticari depo seçeneklerimizden faydalanın. Depo eşya saklama yıllardır eşyalarını saklamak için yer sıkıntısı çekenlerin tüm sorunlarına çözüm olmuştur. Fazla eşyaları depolamak akılcıl bir yöntemdir.

Eşya depolama hizmetimiz vardır. Kiralık depo fiyatları daha öncede belirtildiği gibi değişkendir. Bize ulaşın. Depo kiralama fiyatları nakliye ve ambalaj fiyatları hariç olarak hesaplanmıştır. Dahil fiyatlar için expertiz gerekmektedir. Eşyalarınızın değerlendirilmesi yapılarak fiyatlandırılır.

Ankara Kiralık Ev Eşya Depolama Firması Gelişmiş Özellikler

Kiralık dükkan tip depoları tavsiye etmiyoruz. Hem hırsızlığa hem de rutubete karşı güvenli değildirler. Bireysel eşya depolama da ise bir firma garantisi altında eşyalarınızı depolarsınız. Depolama firmaları eşyalarınız için en güvenli alandır. eşyalarınızı depolamak için tercih edebileceğiniz tesislerde temizlik, havalandırma, ilaçlama, paketleme hizmeti verilmektedir.

Tercih Evden Eve Depolama yapılmadan önce sizlere göndereceğimiz ekspertiz elemanız malzemenin çokluğuna ,kullanılacak malzemelere,görevlendirilecek elaman sayısına ve depolama süresine göre belirli bir fiyat çıkaracak ve size en uygun fiyatlandırmayı yapacaktır.Tercih Evden Eve Nakliyat daha sonra elemanlarımız bu noktadan malzemelerinizi paketleyip depolarımıza kadar özenle taşıyacaklar.İstediğiniz süre boyunca depomuzda kaldıktan sonra malzemelerinizi güvenilir ellerden teslim alabilirsiniz.

ANKARA EV VE EŞYA DEPOLAMA ALANLARINDA UZMANINDAN ÇÖZÜM ALMAK İÇİN  05539713249  İLETİŞİM NUMARALARIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

 

Ankara Ev Eşyası Depolama için 2 inceleme

  1. Tercih Depo

    Ankara Ev Eşyası Depolama konusunda en tecrübeli ekibimizle tanışın ve fazla eşyalarınızın depolanması için yardım alın.

    Ankara Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve koli depolama … Ankara Evden Eve Nakliyat Bölgesinde eşya depolama hizmeti sunan köklü bir firmayız.

  2. Belgin

    Ev Eşyalarımı kusursuz depolayan Tercih Depo’ya teşekkür etmek için yoruma geldim. Tertemiz paketlediler ve depolarına taşıdılar. Dilediğim zaman depoma erişebiliyorum. Titiz çalışmalarınız ve güler yüzlü anlayışlı davranışınız için teşekkürü borç bilirim.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bizi Ara : 05539713249