Ankara Ev Depolama

Ankara Ev Eşyası Depolama
Fazla Ev Eşyalarınızı veya Ofis Eşyalarınızı Depolayın
Evde ya da iş yerinizde bulunan fazla eşyaları çöpe atmak yerinde güvenli bir ortamda saklayarak ilerleyen zamanlarda değerlendirmek için eşya depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yeni evleneceksiniz evinizi tadilatı sürerken veya ev arama sürecindeyken beğendiğiniz ev eşyaları indirimden almak istiyorsunuz fakat eşyalarınızı depolamak için yeterli alana sahip değilseniz sizlere güven ve maliyet açısından avantajlar sağlayan firmamızı tercih edebilirsiniz.

DEPOLARIMIZDA EV veya OFİS EŞYALARINIZI NASIL DEPOLUYORUZ?

Küçük ölçekli dağıtım merkezi ürünlerinizi Ev ve ofis eşyalarınızı Fuar ekipmanlarınızı Yazlık- kışlık lastiklerinizi Depo bölümünüzün anahtarı sadece size teslim edilir. Sizden başkası bu bölümü açamaz. Depolarımız kamera sistemiyle 7/24 izlenir. Eşyalarınız olumsuz hava koşullarından etkilemez.

Sevecen ve anlayışlıyız. Bizimle çalışmaktan memnun olacaksınız. Kiralık artrepolar kullanılmayan eşyaların saklandığı, depolandığı alandır. Kiralık depo  dükkan malzemelerinizi depolamak için bize ulaşabilirsiniz. Ticari depo seçeneklerimizden faydalanın. Depo eşya saklama yıllardır eşyalarını saklamak için yer sıkıntısı çekenlerin tüm sorunlarına çözüm olmuştur. Fazla eşyaları depolamak akılcıl bir yöntemdir.

Eşya depolama hizmetimiz vardır. Kiralık depo fiyatları daha öncede belirtildiği gibi değişkendir. Bize ulaşın. Depo kiralama fiyatları nakliye ve ambalaj fiyatları hariç olarak hesaplanmıştır. Dahil fiyatlar için expertiz gerekmektedir. Eşyalarınızın değerlendirilmesi yapılarak fiyatlandırılır.

Devamı Burada …

Ev Eşyası Depolama

9 sonuçtan 1-6 arası gösteriliyor

Başa dön tuşu
Bizi Ara : 05539713249