Depo KiralamaEşya DeposuKiralık Depo

Depo

Depo, Eşya Depolama Hizmetleri sayesinde asansörlü ve özel eşya paketleme servisi dahilinde eşyalarınızı depolayın. Ankara Depo Kiralama Kolaylığı ! …

Kısaca Depo Kiralama herhangi bir eşyanın, belirli boyuttaki depo alanların tahsis edilmesinden sonra aylık veya yıllık olarak kiralanmasıdır. Depolar fazla eşyaların muhafaza edildiği kapalı veya açık alanlardır. Bu alanlarda temizlik, güvenlik ve ilaçlama işlemleri haftalık olarak detaylıca yapılarak eşyalarınızın daha uzun süre muhafaza edilmesi amaçlanır.

Ankara Eşya Depolama İçin Tıklayınız 

Ankara Depo Kiralama Avantajları: Eşyarınızın bulunduğu alanda yer kaplaması ve bakımının yapılması zaman isteyen durumlarda depolama bir çok avantaj sağlar. Kıymetli eşyalarınızı daha sonra kullanmak amacıyla muhafaza etmek istediğinizde depo bulma sorunuyla artık karşılaşmazsınız. Hem zamandan hem de paradan tasarruf eder, eşyalarınızı koruması için bir depoya emanet ederek iş gücünü de azaltmış olursunuz.

Ankara Depo Kiralama Fiyatları: Bu fiyatlar kiralamak isteyeceginiz depo tesisine göre değişiklik göstermektedir. Açık alan depo fiyatları ve kapalı alan depo fiyatları farkı vardır. Sigortalı veya sigortasız olarak depoladığınızda da değişiklik gösterir. Ambalajlı veya ambalajsız hizmet yine fiyat farkı doğuracaktır. Eşyarınızın kendiniz tarafından depolarımıza transferi veya bizim tarafımızdan transferi, nakliye masrafları yine bu fiyatların değişiklik göstermesini doğurur. Bu yüzden depolatmak istediğiniz eşyanın kapladığı alan ve yanında yapılmasını gerektiren hizmetler ek ücretlere tabi olacağından eşya depolama fiyatlarını lütfen müşteri temsilcimizden öğrenin …

ofis-esyasi-depolama

Eşyalarınızı korumak veya deha sonra kullanım için saklamak günümüzde en önemli sorun haline geldi. Bizler de bu sorunlara çözüm olması amacıyla büyük bir alanda depolarımızı hazırladık. Müşterilerimizin kendine özel olan bölümleri rahatlıkla kullanabilmesi için şifreli depolama sistemlerimiz hazırdır. 7/24 koruma ve güvenlik sağlayarak eşyalarınızı koruyoruz. Depolama esnasında eşyalarınızın kırılmasını veya bozulmasını önlemek için asansörlü otomatik transfer sistemi kullanıyoruz. Daha sonraki süreçte eşyalarınızı sizin seçmiş olduğunuz Depo bölümüne istifliyoruz. Dilediğiniz zaman kendi özel deponuzu ziyaret ederek kiraladığınız süre boyunca yeni eşya ekleyebilir, mevcut olan eşyanızı çıkarabilirsiniz. Daha sonraki kullanımınız için eşyalarınız depomuzda hazır bulundurulur.

Etiketler

Tercih Eşya Deposu

Kiralık Eşya Depoları Sağlayıcı Platformu - Tercih Eşya Deposu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Tıkla Ara

Kapalı